Zprávy z tábora
Dnes je neděle 15. září 2019
stránky KOLTu

[01.03.2009] První běh se loučí    (první běh)
Posíláme druhý a závěrečný pozdrav z prvního běhu zimního tábora na svazích Portášek! Naposledy jsme se se rozešli s tím, že nás čeká páteční zimní olympiáda a zábavný program ve stylu Star Treku. Obojí se nadmíru vydařilo! V rámci olympiády soutěžily děti v lyžařském slalomu, ale na své si přišli i přeborníci v bobování a gymnastice. Odměny neminuly ani ty z nás, kteří se za uplynulý týden ze všech sil snažili, ale na nejvyšší příčky v závodech nedosáhli.
Po pauze na oběd jsme mezi sebou přivítali představitele Star Treku a v jeho rámci se odehrával i celý odpolední program. Po jeho skončení jsme mezi sebou přivítali DJ Lapiho, pod jehož vedením se konala závěrečná diskotéka, přerušená jen na chvíli rozdáváním diplomů a odměn za umístění v celotáborové soutěži na motivy televizních seriálů, za úklid pokojů i za úspěchy v olympiádě.
V sobotu ráno už nebyl čas na nic jiného, než na dobalení posledních věcí a závěrečný úklid chaty. Autobus odjížděl z Velké Úpy už v deset hodin, takže jsme se museli ohánět, ale všechno jsme zvládli včas. Cestou ku Praze ubývalo sněhu, až už z něj nezbylo vůbec nic, závěje na Portáškách jakoby se nám jen zdály. Tak snad tam na nás budou čekat zase napřesrok!

Na viděnou s vámi všemi ať už v létě v Čeříně, nebo za rok na horách se těší

Rumák, Ovečka, Djibut, Marietta, Eliška, Sidy, Čagi, Zak a Šipka