Zprávy z tábora
Dnes je neděle 15. září 2019
stránky KOLTu

[19.02.2019] Úterní ráno na horách    (druhý běh)
Zdravíme rodiče do Prahy z krásného, mrazivého, úterního rána v Albrechticích!

Máme se výborně, všichni jsme zdraví a plní sil. Počasí nám přeje - přes noc klesá teplota pod nulu, ráno, když jdeme na tradiční rozcvičku před chatou, bývá stabilních -5°C. Přes den bývá krásně a slunečno, teploty jdou samozřejmě nad nulu, na sluníčku na sjezdovkách může být kolem +6°C, ale žádná zběsilá obleva se nekoná, všude spousty sněhu - prostě paráda :-)

Táborový program je v plném proudu - v neděli jsme zahájili celotáborovku, letos na motivy příběhů rodiny Simpsonových. Děti jsou rozdělené do 4 týmů, které soutěží mezi sebou a získávají donuty alias body. V neděli soutěžily v odhalování obrázkového písma a hledání ztraceného Maggiho dudlíku, včera hrály děti oblíbený Homérův bowling a také lovily ze znečistěné řeky ryby. Podle reakcí dětí si program a hry opravdu užívají.

Do toho samozřejmě každé prodloužené dopoledne (cca 10-14 hodin) intenzivně lyžujeme a včerejší odpoledne strávily děti kolem chaty oblíbenými zimními radovánkami (koulování, bobování, dovádění ve sněhu). Máme se prostě opravdu sqěle :-)

Zdravím rodiče a jdu rychle snídat, aby mi něco zbylo :-)

Lukmen