Zprávy z tábora
Dnes je neděle 15. září 2019
stránky KOLTu

[26.02.2018] Po návratu domů    (druhý běh)
Abychom měli zpravodajství z tábora úplné, vracím se k našemu letošnímu zimáku víc než týden poté. Ale nevadí, vzpomínky jsou stále ještě silné :-)

Pátek proběhl, jak bylo avizováno. Dopoledne se uskutečnila Olympiáda na měřené "závodní" trati na červené sjezdovce a po návratu na chatu ještě děti poměřily síly ve skoku na lopatách. Byla spousta legrace!!

Po obědě pak následovalo vyhlašování Olympiády i úklidu a přidělování posledních soutěžních LEGO kostek. Pak už následovalo toužebně očekávané finále v podobě stavby co nejvyšší LEGO věže, na kterou měly všechny týmy 20 minut. A zatímco zbývající 3 týmy přetavily nashromážděné kostky do stavby úměrně vysoké (tudíž se pořadí mezi nimi nezměnilo), do té doby suverénně vedoucí Konstruktéři bohužel nedostáli svému názvu, věž se jim po zaznění signálu skácela a tudíž se propadli až na poslední 4 místo... A to přitom vedli po dobu celého tábora! Konečné pořadí družinek tedy bylo: 1. Kvádříčci, 2. Legologové, 3. Modří krtci a 4. Konstruktéři.

Zbytek dne - už bohužel po odjezdu hlavase a všech 4 kapitánů - proběhl ve znamení balení a úklidu. Večer se pak konala diskotéka pod velením DJ Bozdi. Během populární a už snad milionkrát reprízované hry "podlézání" se bohužel naše zkušená tábornice Fanča zabrala do hry tak vehementně, až přepadla na obě ruce silou, která si vyžádala preventivní odjezd do nemocnice na rentgen. Zaplaťbůh se ukázalo, že jsou zápěstí jenom naražená, takže nakonec vše skončilo úsměvem, umocněným otázkou sestřičky (shodou okolností stejné, která měla službu první den našeho pobytu, kdy jsme do nemocnice museli odvézt chudáka Barču) "A to vážně lyžujete takhle pozdě do noci?". No, snad můžu napsat, že se i přes tyhle dva úrazy letošní tábor povedl a dětem líbil. A proto to děláme!!

A kdo že se to letos o Vaše děti staral? V kuchyni Ejka s Evčou a Johnnym, u lékárničky Helča, hlavní lyžovací šéfové Vláďa a Bozďa, vedoucí pokojů a družstev Evička, Anička a JT a v neposlední řadě naše milé návštěvy DDi s Kájou a dětmi plus Terka. Prostě BezVa KOLTí parta!!

Naposledy zdraví rodiče a všechny příznivce našich táborů hlavas Lukmen