Zprávy z tábora
Dnes je neděle 15. září 2019
stránky KOLTu

[04.08.2015] Ve Středozemi se něco děje    (třetí běh)
Radostiny se nám opravdu vydařily. Závěr dne v podobě diskotéky byl skvělý. Dočkali jsme se i několika vystoupení. Děti si vylosovaly postavy a postavičky z filmů, pohádek, historie i současnosti a pak si připravily vtipná improvizační vystoupení. Zdálo se, že život ve Středozemi je velmi pohodový. Bohužel tento pocit vydržel jen do nedělního rána. V noci táborem prošel Sauron se svými služebníky a zanechal nám něco darů Mordoru. Po probuzení jsme zjistili, že máme všichni na čele jeho znak.
Do tábora se vkrádá plíživé Zlo a Sauron začíná ovlivňovat dění.
V neděli ráno byly další bramborové závody a poté se několik vedoucích nakazilo neznámým virem, nákazu rozšířili mezi děti a bylo potřeba se rychle léčit. To se podařilo, ale Zlo nepolevuje a útočí dál. Odpoledne jsme objevili další ze Sauronových "darů", nebezpečný Palantír a bylo třeba ho přenést. Což se podařilo.
V pondělí dopoledne jsme se opět všichni umyli. A Zlo postupuje. Sauron nám znehodnotil suroviny, ze kterých vaříme a tak byl oběd zelený, což se projevilo na zdravotním stavu a odpoledne jsme měli průjmy (samozřejmě jen ve hře :-)), které se naštěstí podařilo zažehnat.
Večer Zlo přitvrdilo a tábor přepadli skřeti vedení Sauronovými ústy. Zničili ochranná znamení, které děti vytvořily a pěkně nás vystrašili.
Ale my se nedáme a budeme bojovat, jsme přece stateční!