Zprávy z tábora
Dnes je neděle 15. září 2019
stránky KOLTu

[04.03.2015] Hurá do Liberce    (druhý běh)
Milí rodiče, opět se hlásíme z Albrechtic!
Na táboře se máme dobře, všichni jsme zdraví – je skoro až neuvěřitelné, že opravdu všech aktivit se účastní opravdu plný počet 32 dětí a také všichni dospěláci. Paráda! :-)

V pondělí večer jsme dětem promítli další příběh J+P, opět s netradičním dabingem. Následovaly soutěže pro družinky – sběr jahod, jahodové hody a výroba strašáka. Večer se opravdu vydařil.

V úterý ráno nás potěšilo, že přes noc napadlo asi 5 cm krásného bílého prašanu. Ne že by to bylo nějak zásadní co se týče lyžování, ale rozhodně to zlepšilo pohled na okolí chaty. Dopoledne jsme samozřejmě všichni vyrazili na 4 hodiny na sjezdovky, děti byly rozděleny do 4 družstev a myslím, že si všichni pořádně zalyžovali! Odpoledne jsme vzali děti zase ven na sjezdovku (již zavřenou), ale tentokráte s boby a lopatami. Až do setmění si tam všichni užívali klasické sněhové radovánky, závody atd. a bylo vážně veselo. Večer následovalo promítání 3. dílu J+P a k tomu hry – sbírání klasů, výroba misky na obilí a přenos zrní.

Dnes – ve středu – nás čeká slibovaný a toužebně očekávaný celodenní výlet vláčkem do Liberce, kde budou mít děti rozchod (na který se obzvlášť těší) a potom půjdeme společně na bazén. Jak jsem už psal, jedeme úplně všichni, takže chatu zamkneme a zůstane prázdná. Paráda :-)

Do Prahy zdraví Lukmen