Zprávy z tábora
Dnes je neděle 15. září 2019
stránky KOLTu

[17.02.2013] Poslední zpráva    (první běh)
Zdravíme naposledy všechny příznivce Rumákova zimního tábora, nyní již z tepla domova. Pátek proběhl ve znamení posledního lyžování a odpoledne hlavně balení, abychom vše v sobotu ráno stihli.
Večer nás pak čekalo několik posledních soutěží, které měli rozhodnout o tom, která z tlup se dostane až na vrchol k oříšku. Po napínavém souboji nakonec tlupa Červeného trpaslíka uhájila své prvenství před Shakirou a jako jediní s 21 body doputovali až na vrchol. Po předání diplomů a odměn, vyhlášení bodování úklidu, jsme již hnali děti spát, aby byly na druhý den čerstvé.
V sobotu pak probíhalo vše podle plánu a do údolí jsme s dětmi dorazili přesně ve chvíli, kdy přijel autobus. I cesta probíhala podle plánu, takže jsme mohli krátce po 13 hodině odevzdat rodičům jejich ratolesti a rozprchnout se všichni domů. Doufáme, že si zimák s námi užili a uvidíme se na ně i příští rok.

Na závěr bych rád zmínil a poděkoval všechny, kteří se nějakým způsobem na zimáku podíleli. Byli to následující dobrovolníci: Rumák, Ovečka, Marietta, Šípek, Pája, Strakovka, Vojta, Jenny, Langhi, Stíhačka, Straka, Dan, Karel, Kačka a Djibut.

Těm všem moc děkujeme.

Straka