Zprávy z tábora
Dnes je neděle 15. září 2019
stránky KOLTu

[13.03.2011] První pozdrav ze VKUSu    (druhý běh)
Milí rodiče, je nedělní podvečer, děti mají chvíli volno před večeří a my využíváme příležitosti a poprvé se vám hlásíme ze VKUSu.

Do Velké Úpy jsme včera dorazili v pohodě, bohužel na místě nás čekalo nepříjemné překvapení. Na stráni okolo VKUSu není v podstatě žádný sníh, jen samé bláto. Rolba tím pádem nejela a my jsme museli dopravit veškerou bagáž a proviant skůtrem a část věcí bohužel i na vlastních zádech. Tím se celá doprava věcí velmi protáhla, protože skůtr pobere málo věcí a musel jet 6x, takže poslední věci jsme snášeli k chalupě už za tmy. Nicméně vše jsme organizačně skvěle zvládli a nic nám nebránilo po večeři zahájit první vysílání naší Táborové Televize.
Prvním pořadem byli VyLovení a my se ocitli ve Vile a za asistence Leoše Mareše v jeho slušivém kožíšku jsme si zahráli pár seznamovacích her.
Dnes jsme využili poslední zbytky sněhu a všichni jsme si zalyžovali na Pěnkavčím vrchu, jednak abychom se rozjezdili a navíc, abychom zjistili jak děti lyžují a mohli je rozdělit na ty zdatné a méně zdatnější. Po večeři nás čeká další pořad - Večerníček.
Zítra budou zdatní lyžaři lyžovat na Portáškách, ti méně zdatnější na Pěnkavčím vrchu a bobisté budou kousek pod Pěnkavčím vrchem.

za všechny dospělé zdraví Marietta