Zprávy z tábora
Dnes je neděle 15. září 2019
stránky KOLTu

[20.08.2009] Horká novinka z horká pravěk opět tu!    (třetí běh)
My zdravit z daleká tábor,
pralovci se zdárně vrátili z dvoudenního nadhánění mamutů zpět do naše jeskyně a tím dokázat, že být opravdovými lovci a tak my večer po jejich návrat uspořádat rituál proměny v bojovníky. Putování se vydařit, všichni přežít rozmary počasí a v nadhánění mamutů dorazit daleko od naše jeskyně.
Oni také přinést s sebou krásná počasí, takže my být víc u vody a chladit, aby my se neuvařit na sluníčko. Po návratu my mít volněji na odpočinek, takže my se umýt, plnit zkoušky a zkoušet si zájmové kroužky. Večer pak být malý oheň, kde my zpívat a odpovídat na zvídavá otázka z našeho kecáčku.
Dnešní den být ještě víc horko, my však přesto lovit zvířata pro potrava v cizí les a být to velmi napínavé. Pak my opět se chladit v řeka, hrát Mušlionáře, plnit kvesty a těšit se na oběd. Teď se tu všichni schovávat ve stínu a čekat, co bude odpoledne. Chystá se uctívání šamana, protože ona být velmi důležitá pro náš kmen.
My všechny zdravit, mít se dobře a samozřejmě se tak trochu už těšit domů. Ale ještě nás nějaká ta pravěká výprava čekat…
Náčelník Mamutík