Zprávy z tábora
Dnes je neděle 15. září 2019
stránky KOLTu

[17.08.2009] Pravěk zdravit opět všechny    (třetí běh)
Tady náčelník Mamutík.
My mít problémy s ta kouzelná věc, kde vy číst obrázky od nás, takže mi se dlouho neozvat. My se ale stále máme dobře, nyní nádherná počasí a dnes praděti vyrazit na 2 den pronásledovat mamut, které utéct z naše loviště.
My toho mnoho zažít, děti pronásledovat, lovit a upéct si kořist. Ta ale bohužel posvátná zvěř, takže my rozhněvat Bůh lesa a muset ho usmiřovat hliněné sošky umístěně ve svatyně v les. Nyní my s bohem opět zadobře.
Pak nám v noci ztratit se všechna sůl a my muset jít vyjednávat s cizí kmen, aby oni nám ji za něci dát! Jenže my jim nerozumět, takže my nejdřív muset naučit jejich řeč. To nebýt vůbec jednoduché!
My také sehrát mezi sebou a s návštěva ze spřátelený kmen zápas v prafotbal a večer vše oslavit na pradiskotéka s prabar a DJ Lapi.
Druhý den my hledat úkryt obchodníků, který být nacpaný zbožím, ale také chráněný náročnými pastmi. Večer se šamana být výpravěný a pečení placek, moc pěkná.
My také objevit v okolí cizí šamana, který pěstovat hady a jiná havět a my u něj navštívit a vše si prohlédnout a dozvědět se.
Mít se moc dobře, všichni zdraví, jen my bohužel muset vrátit potomkům potomků jeden člen našeho kmen, který být moc nemocný - my tímto zdravit Dominiku :).
Z Čeřína halekat oukeeeeej
Mamutík